Ekskluzīvas metāla durvis “LUX”

Tās ir domātas izsmalcinātai gaumei. Mūsu modernās tehnoloģijas dod iespēju jums realizēt jūsu pārdrošākos dizaina risinājumus, un radīt tieši tādas metāla durvis, kādas jūs varat tikai iedomāties.
Jums nebūs jāsamierinās ar gatavām noteikta izmēra un krāsas konstrukcijām.

Metāla durvis “LUX”

Mēs izgatavojam jebkuras sarežģītības ekskluzīvās metāla durvis, gan standarta, gan nestandarta variantus.
Krāsu daudzveidība, dažādi apdares materiāli, stikla paketes, spoguļu un stiklu elementi, tas viss un vēl daudz kas cits, ļauj izveidot jaudīgas dzelzs durvis ar izsmalcinātu apdari.
Turklāt arī gaidīt šādas durvis jums nenāksies ilgi, jo ražotājs esam mēs paši.

Viens no ekskluzīvo metāla durvju variantiem ir durvis ar MDF paneļiem, tādas durvis ir praktiskas un ērtas ekspluatācijā: tās ir izturīgas pret mitrumu, tām ir augsta triecienizturība, un tās labi pārnes temperatūras izmaiņas. Metāla durvis ar MDF apdari neizbalē saulē, kas ir ļoti ērti, ja jūs liekat šādas durvis mājai vai kotedžai. Dekoratīvo durvju apdari var kombinēt kā vēlaties, teiksim metāla durvis ar MDF paneļiem un stikla paketēm.

RAL katalogs

Ja jums ir nepieciešams piešķirt metāla durvīm īpašu krāsu toni, lai tas atbilstu interjeram, durvis var pārklāt ar pulverkrāsu.
Metāla durvju virsma tiek apsmidzināta ar pulveri (polimēra) un tālāk durvis tiek pakļautas termiskai apstrādei. Veicot šo apstrādi, durvis tiek pārklātas ar pietiekami izturīgu plastmasas mikroslāni.

Turklāt, apstrādātas šādā veidā, metāla durvis ir izturīgas pret koroziju. Ārpus telpām iesakām izmantot kopā ar pārkari vai nojumi.

Metāla durvis “LUX” Metāla durvis “LUX”
Metāla durvis “LUX” Metāla durvis “LUX”

Metāla durvis “LUX” – tā ir lieliska izvēle!

Pāles 14, Rīga LV-1024,
tel.: +371 6 7522061,
+371 2 6510855,
fakss: 6 752-20-60
e-pasts: office@olgalek.lv
mājas lapa: www.olgalek.lv, www.olgalek.com
Copyright © «OLGALEK» – metāla durvis un vārti.

Latvijas Reitingi Top.LV