SIA «OLGALEK» - metāla durvju un vārtu izgatavošana un montāža.

Plazmas griešanas mašīna

SIA «OLGALEK» ir mūsdienīgs, augošs uzņēmums, kura specializācija ir metāla konstrukciju projektēšana, izgatavošana un montāža.

Mēs piedāvājam:

Mūsu mērķis ir ražot produktu, kurš apmierina plaša patērētāju loka vajadzības un vēlmes.

Mēs saprotam, cik grūti mūsdienās ir izdarīt pareizo izvēli tik lielā tērauda durvju piedāvājuma tirgū. Reklāmas ir pilnas ar krāšņām akcijām un dažādām atlaidēm. Mēs piedāvājam nevis atlaides, bet saprātīgu izvēli, jūs paši variet izlemt, kādas durvis jums nepieciešamas un cik daudz jūs variet atļauties maksāt. Mūsu uzdevums ir sniegt konsultāciju un ieteikt. Mēs zinām, kāpēc reizēm durvis ārēji ļoti respektablas maksā lētāk nekā durvis, kas pirmajā mirklī šķiet vienkāršas. Sazinieties ar mūsu menedžeriem un jums nevajadzēs iegādāties kaķi maisā.

Листогиб с ЧПУ

Mūsu uzņēmuma galvenā atšķirība no citiem ražotājiem – tehnoloģiskā procesa līmenis. Svarīga ir ne tikai izejvielu un sastāvdaļu kvalitāte, bet arī izgatavošanas un montāžas augstā kvalitāte, kas ir iespējama tikai rūpnieciskos apstākļos. Šodien kvalitātes, drošuma un ekspluatācijas ērtības garantija ir modernu ražošanas iekārtu izmantošana. Ja cehā ražošanā tiek izmantots roku darbs, tad vismazākā kļūda var radīt kvalitātes zudumu, kas bieži arī notiek. Vislētākās un nedrošākās metāla durvis izgatavo, izmantojot metināšanas aparātu. Metinātā šuve deformē durvju metāla plāksni, kā rezultātā jau pēc pāris mēnešiem durvis neaizveras cieši un slēdzene sāk ieķīlēt.

Kvalitatīvs, drošs un pieejams – tie ir principi, uz kuriem balstās mūsu uzņēmums, tie ļauj mums konkurēt tirgū, virzīties uz priekšu, uzlabojot ražošanas tehnoloģijas un preces kvalitāti. Jaunāko augstas precizitātes datorizētu iekārtu, augstas kvalitātes materiālu un sastāvdaļu izmantošana, kā arī daudzos gados uzkrātā pieredze deva mums iespēju izveidot plašu produkcijas modeļu klāstu, kurš nav ierobežots ar standarta izmēriem un tipveida dizainu. Savukārt daudzpakāpju kvalitātes kontrole garantē mūsu durvīm ilgu mūžu un teicamu darbību.

Pilns ražošanas cikls, kas ietver sevī metālapstrādes cehu, metināšanu, dekoratīvo paneļu izgatavošanu, augstas temperatūras kameru pulvera izsmidzināšanai, montāžas līniju, ļauj mums piedāvāt iespējami zemāko cenu konkursā ar lieliem apjomiem. Mēs pastāvīgi paplašinām dīleru tīklu un meklējam jaunus partnerus. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu spektru, sākot ar izmēru noņemšanu un beidzot ar durvju vai vārtu uzstādīšanu, kā arī veicam piegādes visā Latvijā, arī vairumā.

Uzņēmums „OLGALEK” piedāvā tirgū labāko cenu durvīm un citiem izstrādājumiem, ņemot vērā cenas un kvalitātes attiecību. Tas ļauj būt uzticamam partnerim daudziem celtniecības uzņēmumiem.

Papildus visam piedāvājam arī piekļuves kontroles, videonovērošanas un signalizācijas sistēmu uzstādīšanu, kā arī garantijas apkalpošanu, metāla durvju restaurēšanu, slēdzeņu nomaiņu, ārkārtas uzlaušanu u.c.

Mūsu metāla durvis un vārti – garantija Jūsu drošībai!

Pāles 14, Rīga LV-1024,
tel.: +371 6 7522061,
+371 2 6510855,
fakss: 6 752-20-60
e-pasts: office@olgalek.lv
mājas lapa: www.olgalek.lv, www.olgalek.com
Copyright © «OLGALEK» – metāla durvis un vārti.

Latvijas Reitingi Top.LV